Генеральне прибирання квартири

ПОБУТОВИЙ КЛІНІНГ
Важливість збереження чистоти у квартирі не втрачає своєї актуальності навіть у період воєнного стану. Наша компанія пропонує послуги з генерального прибирання квартир в Києві та області, незалежно від обставин. Ми докладаємо всіх зусиль, щоб забезпечити нашим клієнтам максимальну чистоту та зручність під час перебування вдома.

Ми пропонуємо професійні послуги з генерального прибирання квартир в Києві та області, щоб ви могли насолоджуватися чистотою та комфортом у своєму будинку без зайвого зусилля та часових затрат.
Що саме входить в генеральне прибирання квартири?
* В вартість послуги не входить миття вікон з вулиці. Миття вікон з вулиці потрібно замовляти додатковою послугою.

Орієнтовний розрахунок прибирання
до 50 кв. м.
60,00 грн. / кв.м.
від 51 до 100 кв. м.
57,00 грн. / кв.м.
від 101 до 150 кв. м.
53,00 грн. / кв.м.
від 151 кв. м.
Договірна
Потрібно генеральне прибирання?
Для консультації та оформлення замовлення телефонуйте або пишіть в Telegram до відділу продажів:
СОЦІАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ
Допоможемо разом
Ми перераховуємо 5% від суми чека з прибирання квартир в БФ «Таблеточки» для допомоги онкохворим дітям
Шукаєте компанію, яка забезпечить генеральне прибирання квартири в Києві та області? Тоді КЛІНОТЕКА — це те, що Вам потрібно!

Ми пропонуємо широкий спектр послуг з прибирання, включаючи генеральне прибирання квартир. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб ваше помешкання було повністю очищене від бруду, пилу та інших забруднень. Наші професійні спеціалісти знають, як детально очистити кожен куточок квартири, включаючи важкодоступні місця.

Наша компанія використовує сучасне обладнання для виконання всіх робіт з прибирання. Ми віддаємо перевагу тільки найкращим інструментам та приладам, щоб забезпечити високу якість роботи та мінімальні труднощі для вас.

Наші спеціалісти завжди готові до непередбачуваних ситуацій. Тому, якщо станеться блекаут або зникне вода, ви можете бути впевнені, що ми забезпечимо електрогенерацію та виконаємо всі роботи з прибирання, які заплановані.

Крім того, ми завжди стежимо за останніми тенденціями у сфері оплати послуг. Тому ми готові розрахуватись з вами за наші послуги криптовалютою, щоб забезпечити вам максимальний комфорт та зручність.

Звертайтесь до КЛІНОТЕКА, якщо вам потрібна професійна компанія з прибирання, яка надасть вам найкращі послуги з генерального прибирання квартир в Києві та області.