Догляд за квартирою

ПОБУТОВИЙ КЛІНІНГ
У нашому швидкому та без спокійному світі, де ми постійно біжимо за роботою та розвагами, чистота вдома є надзвичайно важливою. Від регулярного та якісного прибирання залежить не тільки наш комфорт, а й здоров'я та настрій. Ми розуміємо, як важливо мати бездоганну квартиру, де можна відпочити від шуму та стресів міського життя.
Ми пропонуємо професійні послуги підтримуючого прибирання квартир в Києві та області, щоб ви могли насолоджуватися чистотою та комфортом у своєму будинку без зайвого зусилля та часових затрат.
Що саме входить в підтримуюче прибирання квартири?
Зверніть увагу! Підтримуюче прибирання не є альтернативою генеральному прибиранню. При забрудненнях високої складності слід спочатку провести генеральне прибирання, та вже після замовляти послугу з догляду за домівкою.

Тарифні плани на підтримуюче прибирання

Більше ніяких додаткових витрат, тепер все є!
Вартість на місяць за 2 прибирання

55,00 грн. / кв. м.
Вартість на місяць за 3 прибирання

85,00 грн. / кв. м.
Вартість на місяць за 4 прибирання

120,00 грн. / кв. м.
* Пакет «СТАНДАРТ» не може містити менше ніж 2 прибирання на місяць. За бажанням клієнта, кількість прибирань може бути збільшена, з перерахунком тарифу;
Переваги
 • 1
  Не витрачаєте зайві кошти
  Не потрібно купувати миючі засоби та вчити ними працювати жіночку з вулиці. Наші працівники приїжджають повністю зі всім необхідним.
 • 2
  Не витрачаєте свій час
  Коли щось сталось, наприклад соус попав на диван, тепер не потрібно шукати кого запросити, потім перевіряти відгуки, потім дзвонити, потім чекати.
  Один дзвінок менеджеру і плями немає.
 • 3
  Фіксований працівник
  Якщо Вам ДУЖЕ сподобалась якість роботи одного із сервісних працівників, скажіть про це менеджеру, і ми закріпимо його за Вашою оселею.
Коротко про головне
Потрібно підтримуюче прибирання?
Для консультації та оформлення замовлення телефонуйте або пишіть в Telegram до відділу продажів:
Підтримуюче прибирання квартир є важливою опцією для тих, хто бажає зберегти свою квартиру в чистоті та порядку. Цей вид прибирання зазвичай проводиться щотижня, або згідно з індивідуальним графіком Замовника.

КЛІНОТЕКА пропонує широкий спектр послуг для підтримуючого прибирання квартир в Києві та області.

Перевагами регулярного прибирання є не тільки збереження чистоти та порядку в квартирі, але й підвищення комфорту та гігієни проживання. Регулярне прибирання допомагає запобігти появі алергенів, пилу та мікробів, що можуть викликати хвороби та алергії. Крім того, прибирання допомагає підтримувати естетичний вигляд квартири, що зробить її більш затишною та зручною для проживання.

КЛІНОТЕКА дбаємо про те, щоб наші клієнти були задоволені нашими послугами та могли скористатися різноманітними методами оплати, включаючи криптовалютні перекази. Ми розуміємо, що сьогодні більше людей шукають можливості для безготівкових операцій, і тому ми пропонуємо своїм клієнтам зручний та безпечний спосіб оплати за наші послуги.

Оберіть КЛІНОТЕКУ для підтримуючого прибирання квартири в Києві та області.